Naše služby

Pracujeme v malém týmu, efektivně a co jde, to automatizujeme. Máme rádi jasně měřitelné výsledky, na kterých stavíme. Jsme si však vědomi i efektů, které se do poslední koruny doměřit nedají.

AdWords & Sklik

Od textových reklam ve vyhledávání až po dynamické produktové reklamy. Držíme krok s novými formáty i aktualizacemi v reklamních systémech. I díky tomu jsme schopni navrhnout takovou podobu kampaní, která sedne potřebám 95 % klientů.

Díky našemu technickému zaměření dokážeme maximum procesů automatizovat, proto jsme schopni stihnout více v kratším čase. Pravidelný reporting je samozřejmou součástí naší práce.

AdWords & Sklik

Facebook Ads

Nepřeberné možnosti cílení ve Facebook Ads je to, co na Facebooku máme rádi. Právě díky extrémně podrobné možnosti cílení jsme schopni i na Facebooku vytvářet velice efektivní kampaně.

A abychom nebyli i zde čistě techničtí, rádi experimentujeme s novými možnostmi, které Facebook nabízí a snažíme se najít model jak je využít.

FB Ads

Automatizace

Odjakživa se snažíme být při práci efektivní. Nikdo ale není dokonalý a tak neustále pracujeme na zvyšování efektivity procesů v rámci agentury a skriptech, které nám pomáhají práci automatizovat.

A pokud řešíte problém, se kterým jsme se v rámci automatizace ještě nesetkali, je to pro nás výzva.

Automatizace

Máte pro nás výzvu nebo se jen chcete zastavit na kávu?

napište nám